Spa & Wellness w Białym Pałacu

Po całym tygodniu pracy, długiej konferencji czy szkoleniu zapraszamy do wypoczynku w naszej strefie Wellness i Spa. Oddajemy do Państwa dyspozycji pałacowy gabinet masażu i odnowy biologicznej oraz kameralną strefę SPA, w której można zrewitalizować siły w saunie i wannie z hydromasażem.

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz zabiegów : masaże relaksacyjne i lecznicze, drenaże limfatyczne, zabiegi wyszczuplające, zabiegi na twarz w tym m.in. zabiegi liftingujące, zabieg z fitoestrogenami na twarz, szyję oraz dekolt, zabiegi pielęgnacyjne i odżywcze na dłonie.

Koncerty

Organizujemy cyklicznie kameralne koncerty w Białym Pałacu tym samym przecierając różne muzyczne ścieżki. I tak mogą Państwo posłuchać zarówno klasycznego koncertu jak i rockowego i jazzowego brzmienia.

Rowery i Nordic Walking

Do Państwa dyspozycji oddajemy rowery, także z wersji z fotelikiem dla maluszka oraz zestwy do nordic walking. Piękno okolicy zachęca do wycieczek i spacerów na dwóch kółkach lub…
                                   ... nogach.

Warsztaty winne

Sięgając do bogatej tradycji winiarskiej Francji i Włoch zapraszamy Państwa na warsztaty winne i degustacje najzacniejszych trunków od Loary po wybrzeża Nowego Świata.

Dla najmłodszych

Dla najmłodszych i tych nieco starszych. Latem zapraszamy do korzystania z basenu zewnętrznego w przypałacowym ogrodzie. Basen niewielkich rozmiarów zapewni radosną zabawę dzieciom w każdym wieku.

Gril i ognisko

W parku znajduje się miejsce na grill i ognisko, stanowiące nieodłączną atrakcję nie tylko letnich wieczorów.