Pałac Palczew zapewnia niepowtarzalną kuchnię tworzoną na bazie produktów regionalnych i ekologicznych. Wyjątkowość smaków i aromatów kuchnia nasza zawdzięcza tradycyjnym recepturom oraz starannie dobranym składnikom. Serwujemy dania kuchni polskiej oraz europejskiej w wersji unowocześnionej.

Classique 

Podstawą naszej kuchni są wyborne mięsa, własne warzywa i wykwintne dodatki w postaci win czy serów, które do klasycznych dań dodają nieco południowych aromatów. W naszej karcie znajdą więc Państwo zarówno tradycyjny kotlet schabowy z buraczkami jak i terrinę z pstrąga z dodatkiem świeżych ziół. Do wszystkiego proponujemy wyjątkowe wina francuskie, włoskie i te z Nowego Świata.

Dieta Bien-Etre

Dla osób dbających o odpowiednio zbilansowaną dietę bogatą w witaminy a ubogą w tłuszcze przygotowaliśmy specjalne menu Bien-Être. Dania na bazie świeżych warzyw, ziół, oliwy z oliwek oraz białego i czerwonego mięsa korzystnie wpłyną na samopoczucie wszystkich, dla których ważna jest odpowiednio zharmonizowany sposób odżywania się.

Danie bezglutenowe

Przygotowaliśmy także smaczne i pożywne dania nie zawierające glutenu. Można wybierać pomiędzy daniami zarówno mięsnymi rybnymi jak i jarskimi.

Dla wegetarian

Specjalne dania dla wegetarian też znalazły miejsce w naszej karcie. Są to dania rybne, makarony a także dania tworzone na bazie świeżych warzyw z wykwintnymi dodatkami serów, orzechów i sezonowych owoców.

Dla dzieci

Nasze specjalne menu dla dzieci skomponowane jest z najwyższą starannością o wartości odżywcze i smakowe. Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla małych wegetarian a także menu bezglutenowe. Każdy maluch znajdzie tu dla siebie coś wyjątkowego, a mama nie będzie się zamartwiać jego dietą.