Zapraszamy Państwa do samego serca urokliwej Doliny Pilicy – do Białego Pałacu Palczew. To miejsce idealne na organizację wszelkiego typu konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. W naszym klasycystycznym pałacyku położonym wśród starodrzewia pięciohektarowego parku znajdą Państwo wszystko, co potrzebne do organizacji spotkań firmowych.

Pałac dysponuje przestronną salą konferencyjną na ok. 50 osób, salą restauracyjną na ok. 60 osób oraz 35 miejscami noclegowymi w eleganckich pokojach 1, 2 i 3-osobowych.

Ponadto w nowoczesnej Sali Parkowej znajduje się duża sala konferencyjna mogąca pomieścić do 170 osób.

Sale wyposażone są w rzutniki multimedialne, profesjonalne nagłośnienie, tablice typu flipchart i suchościeralne.

Do dyspozycji gości oddajemy także saunę, gabinet odnowy biologicznej, wannę z hydromasażem.

Pałac Palczew jest obiektem kameralnym, w którym można zrewitalizować siły i odpocząć w barze lub przy kominku. Na terenie całego Pałacu dostępne jest darmowe, bezprzewodowe łacze WiFi.

Zapewniamy doskonałą kuchnie oraz atmosferę.

Ze względu na kameralność naszego ośrodka większość organizowanych konferencji korzysta z wyłączności obiektu oraz otoczenia. Jeśli ważna jest dla Państwa dyskrecja oraz spokój podczas realizacji Państwa szkoleń lub konferencji Biały Pałac Palczew jest miejscem idealnie spełniającym te kryteria. ZAUFAŁO NAM wiele instytucji publicznych, koncernów i firm prywatnych, które cyklicznie korzystają z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

Please let us know your name.
Please let us know your email address.
Please write a subject for your message.
Prosimy o wpisanie krótkiej wiadomości
Nieprawidłowe dane